Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'(

4 posters

Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'( Empty Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'(

Mesaj tarafından -ezgi C.tesi Şub. 09, 2013 9:04 pm

[b]Lütfen bana yardım edin! Sad
Bugün alış-veriş merkezine gittim annemle.İki arkadaşımı gördüm.Onlarda diğerlerinin yanına gidiyorlardı.Sende gel dediler ve kimler olduğunu söylediler.Aralarında sevdiğim çocuk da vardı Embarassed Sonra anneme onların yanına gideceğimi söyledim,tamam dedi ve gittim.Teknosaya girmişlerdi.Bende girdim.Cihazların olduğu rafların aralarından bakmaya çalıştım.Ama o kadar heyecanlanmıştım ki.Olduğum yerde kaskatı kaldım pale O orada duruyordu ve ben hiç birşey yapamıyordum Shocked Aslında onların yanına gidebilirdim ve onlara ''Merhaba''diyebilirdim.Ama diyemedim. Neutral Korktum ve utandım.Beni yanlarında isterler miydi? Onları rahatsız mı etmiş olurdum? Rolling Eyes Bu tür sorular kafam da dönüp dolaşıyordu.Annemin yanına geri döndüğümde ellerim titremeye,terlemeye başlamıştım.Ne yapacağımı şaşırdım,en iyi arkadaşımı aradım.Destek olmasını istedim.O da öyle yaptı zaten I love you Sonra yemek yediler.Bizde öyle ,aramızda az bir mesafe vardı.Neyse ki önümüzde birkaç insan vardı.
Böyle işte.Benim durum vahim No Utangaçlığımdan kurtulamıyorum.Sizin bir fikriniz var mı Question Idea
-ezgi
-ezgi

Puanlar : 8

Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'( Empty Geri: Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'(

Mesaj tarafından -Öykü C.tesi Şub. 09, 2013 9:10 pm

Evet aradın kanka beni Smile Ve orda benim sevdiğim çocuk da vardı ama ben yoktum Sad Olsaydım yanına giderdim ama :,(

-Öykü

Boğa Kaplan
Puanlar : 1

Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'( Empty Geri: Neden onu gördüğümde utangaçlaşıyorum? :'(

Mesaj tarafından -ezgi C.tesi Şub. 09, 2013 9:24 pm

Knk bir gün inşallah birlikte dışarı çıkma şansımız olur Sad
-ezgi
-ezgi

Puanlar : 8

Mesaj tarafından İçimdekiZenci* Ptsi Nis. 29, 2013 5:14 pm

Ben bi aralar sevdiğim çocuğu görünce artislik falan yapıyodum Very Happy Dikkatini çekiyim diye s*lak s*lak hareketler ama bence işe yaramadı şizofren falan olduğumu düşünmüştür kesin.Şu aralarda görünce yere bakıyorum öyle yüzüne bakamıyorum onu sevdiğimi zaten biliyo Very Happy What a Face Benim durumumda vahim Very Happy Bazen karşılasıyoruz sokakta falan takip ettiğimi düşünüyo sanırım.Ama alakası yok.Kötü izlenim verdim Very Happy
Zaten çıkma teklifide etmiştim alkjgjg yeterince rezil ettim kendimi şuaralar eve kapandım yüzünü görmek istemiyorum Very Happy Platonik hiç iyi değil ya sürünüyosun resmen en iyisi sanaldan bul bitane heyecanlı olur Very Happy Lonely Star
İçimdekiZenci*
İçimdekiZenci*

Aslan Kaplan
Puanlar : 12

Mesaj tarafından <3serdem<3 Salı Tem. 09, 2013 7:36 pm

Ya bende 2 aydir ahmet diye bi cocukla cikiyorum cok tatli Smile bu gun basket kursuna gidiyodum tam servisten indim onu ve arkadaslarini gordum benim icin gelmisti ama konusamadik bile cunku oda cok utaniyo bende ayrica konusacak konuda yok :'(
<3serdem<3
<3serdem<3

Koç Ejderha
Puanlar : 4

- Similar topics