Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??!

5 posters

derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??! Empty derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??!

Mesaj tarafından bn Perş. Ara. 23, 2010 5:11 pm

Canlarm bnm anca bu seklde durumuma cözm bulablrm die düsündmmm yardımınıza ihtycm wr meleklermmm )
Şimdi cnlarm bn konuya qireyim en iisii Very Happy
*simdi bi cocuk wr bnden 2 yas büyük kuzenimn kankası kuzenim onn icin canını werir o da kuzenm icin canını weirir
*biz bunla facede tanıstık.. baya konustuk sakalastık falan
*demistim yaa bnden 2 yas büyük die , onn qittiqi okulu kazanmıstm o da biliyrdu aynı oklda okuyacqımızı
* sonra okula qittim yürüyüs falan yapıyorz hep arkamızdan qelyrlar falan işte..
* okuldan sonra ewe qeldim direk faceye qirim bna slm falan yazdı ama oklda hc knsmyrz
*ertesi qün okulda bi saka olmustu bn we onla ilqili..o qünde yazdı bna nabr falan die hep bu yazıyordu..
* son bu bana bnm yanmda bi kız wrdı arkadasım onu ona ayrlamamı fln istedi…
* sonra qeri o kızı qıcık olmaya baslamıs falan kızla arası acaip kötü kzdan harbdn nefret edyr..
* biz işte onla ikmz bnm kuzenme kız falan bakmaya basladık..qüya kuzene kız bulcaz bn ayarlıyz fln.. 
*o sıralar onla aramız baya iiii… bu bna qecmisini fln anlattı böle dertlestk falan. Snra bnm qecmisimi fln sordu tabii bnde hc kmseyle cıkmadm kmseyle cıkmayan kız die biliniyrm falan iste Very Happy
* sonra bn buna sn bna nie slm wermyn fln die küsdmm ( qerizekalı bn nie küsüosammm :S ) sonra iste knstmadk falan..
* bn buna msj attm küsen bnm tawır yapan sensin die bu da imalarda bulunmaya basladı ..işte kuznmn adı Mehmet tmm mı sey dedi bna mhmet bacısı bnmde bacım blmm ne falan… snra bnde buna snde bnm kardesmsn fln dedm ne sacmalıyn fln dedm işte…
*sonra işte barıstk fln ama oklda hc birbirimizin yüzüne bakmıyor konusmuyorz…
*bnn bi arkdsı bn durumuma yrm yaptı dersle ilqili buda yrm yaptı en son noktayıda bu koydu ( kouda dikktinizi cekerm dersle ilqili)..snra noktayı koyanda buydu ddm ya bu tkrr yorumn üstüe yrm yaptı konu o we kızlardı..bi kız qörmste cok qüzelmiste blmm ne arkadasyla bnm durumumda yormlasyrlar işte kouda kızlar..!
*bnm arkadaslarmda dediki sni kıskandırmaya calısmıs falan dediler..
* su anda ise onla oklda knsmyrz..nedensiz yere bni facde sildi bnde ou enqlledm..
* oklda fln hep bakıyr bn bakınca bakmıyrmus qibi fln yapıyr iste..
*duyumlrma qöre o we on arkadasları onu sewdiqimi düsünüyr (saten öle sewym ) )
* ama cok mrk edyrm acba o bnden hoslnyrmu diee ???
Not: o cok inat, qururlu,sinirli biri…we knlkle kankasnn kuzenine yan qözle bakmaz cok sewse bile kankasıın kuzeni olduqu icin tklf falan etmez.. ckü kankasına ihanet edcqini düsünür..!
Kızlar ne yapmalıyımmmmmmmmmmmmmm…. Cok kötymmm (((((((

bn

Puanlar : 38

derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??! Empty Geri: derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??!

Mesaj tarafından EvrimGreene ♥ Perş. Ara. 23, 2010 5:14 pm

Senden uzak duruyorsa,sende fazla yaklaşma derim.Sinirliler iyi olmuyo:(

EvrimGreene ♥
**

Yay Manda
Puanlar : 304

derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??! Empty Geri: derdime derman olun..! :(( durum karısık..imkansz qibi biseyy ..! akıla ihtcm wrr yardıııııııımmm??!

Mesaj tarafından bn Cuma Ara. 24, 2010 5:02 pm

aLaca.keLebek demiş ki:
Senden uzak duruyorsa,sende fazla yaklaşma derim.Sinirliler iyi olmuyo:(

yaa kuzum sinirli fln ama cok ttlı kafa cockk.. ayrıca bna msafeli dwrnyr eskisi qibi deiliz hatta hic tnsmyrmus qibiyiz..qaliba kankasınn kuzni olduqum icin..arkdslrm öle diorlarr ??? Sad(

bn

Puanlar : 38

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ara. 25, 2010 3:15 pm

tatlım bu zor bir durum. kuzeninin onayını alırsan ve bunu o bir şekilde duyarsa işlerin biraz daha kolaylaşacağını düşünüyorum.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Mesaj tarafından ..... Salı Ara. 28, 2010 6:15 pm

Oyle guzel yazmissin ki okuyamadim :/

.....
Yetkinmoderatör
Yetkinmoderatör

Puanlar : 791

Mesaj tarafından Furya Çarş. Haz. 29, 2011 9:31 pm

Evet biraz zor okunuyor ve ben admine katılıyorum .d .d
Furya
Furya

Puanlar : 15

- Similar topics