Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kafam karışık =(

+3
amour
Rüveyda01
kubra-_-5
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

kafam karışık =( Empty kafam karışık =(

Mesaj tarafından kubra-_-5 Salı Ara. 14, 2010 6:45 pm

Öncelikle herkese merhaba . sizden bir konuda yardım istiyorum .
Bizim okulda brisini sewiyorum 11.sınıf bn ise 9.snıfım .bu sene bzim okula yeni gelmiş ,onu ilk gördüğüm andan beri çok seviyorum ..sessiz birisi cddi duruyo kızlarla hiç ilgilenmiyo bakmyo bile .benim sürekli ona baktıgımı ve ona karsı ilgim oldugunu anladı oda bakıyo .biçok kez birşeyler oldu, benim yanımda geçengün erkek bi kankam vardı onu gördü çok kinli baktı falan .ben ona baktıgımda bası hep önde oluyo ben yönümü döndüğümde o bakmaya baslıyo .arkadasları bni gördüünde onu dürtüyor falan.artık oda beni görünce gülüyo . sewiyormu anlayamıyorum.okul basladıgından beri böyleyiz sürekli o beni bende onu takip ediyrz ama bi türlü sevip veya sevmediğini gelip söylemiyo ne yapmalıym ben o kadar bellli ettim ki onu bekliyorum ama birşey yapmıyo ne yapmalıyım ? yardım lütfenn

kubra-_-5

Oğlak Domuz
Puanlar : 16

kafam karışık =( Empty Geri: kafam karışık =(

Mesaj tarafından Rüveyda01 Çarş. Ara. 15, 2010 2:17 pm

duygularını emin olmalı, aynı zamanda onun emin olmalısınız ( o başka bir kız ya da var mı )
o görgü var mı...sen ve o arasındaki yaş farkı önemli değil....tmm mi ?

duygularını gizleme olmamalı....her şeyi söylemek zorunda....

bu sorunu size yardımcı umuyoruz Smile
Rüveyda01
Rüveyda01

Boğa Köpek
Puanlar : 38

Mesaj tarafından kubra-_-5 Çarş. Ara. 15, 2010 4:22 pm

öncelikle cevabın içn teşekkür ederim =) hayır kız arkadası yok .kızlarla alakası yok suan bi bana baktıgını biliyorum.yas farkını sorun etmiyorum eminim oda etmez ama galiba sevip sewmedginden emin olmaya calsıo ..bn yanından geçerken bagıra bagıra ben bu cocugu cok sewiorm flan ddim .anladı ama sorun ne cözemedim .

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından amour Çarş. Ara. 15, 2010 5:32 pm

Acı ama gerçek bence seni sevmiyor eğer konuşursanız falan buraya yaz
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan
Puanlar : 842

Mesaj tarafından kubra-_-5 Çarş. Ara. 15, 2010 7:18 pm

bşi olursa hemen yazacagm.bu gerçegi belkide kabul edemedigm içindir cesaretsizliğim.ama kendisinden dymadan vazgeçemem.ilk işim cesare toplayıp karşısına gtmek olcak.yardm ve düşüncelrnz için tşkkür ederim ..

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından amour Perş. Ara. 16, 2010 4:55 pm

kubra-_-5 (Çarş. Ara. 15, 2010 7:18 pm) demiş ki:bşi olursa hemen yazacagm.bu gerçegi belkide kabul edemedigm içindir cesaretsizliğim.ama kendisinden dymadan vazgeçemem.ilk işim cesare toplayıp karşısına gtmek olcak.yardm ve düşüncelrnz için tşkkür ederim ..

ne diceksin peki ?
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan

Mesaj tarafından kubra-_-5 Cuma Ara. 17, 2010 4:17 pm

bn seni seviyorum diyecegm diyeblirsem tabi Smile baska diyecek bişeyim yok ..

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından amour Cuma Ara. 17, 2010 9:47 pm

Umarım olumlu cevap verir Shocked
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan

Mesaj tarafından Admin Çarş. Ara. 22, 2010 4:58 pm

içimden bir ses yanıt olumlu olabilir diyor (: bana kalırsa söylememlisin ama.
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Mesaj tarafından kubra-_-5 Çarş. Ara. 22, 2010 7:03 pm

söylemeli miyim söylememlimiym ? cvp için tşkkür ederim.bide bugun olanları anlatmak istiyorum .sewgidim cocugun arkadası da bnm kankamı sewiyo biz tenefste yukarı cıkıyorduk arkadası bizim arkmızdan geliyordu bnde onun oldunu farketmedim 'of yine göremedim dedim ' sonra diger tenefüs birlikte 1.katta bekliyorlardı bizi görünce birbirlerini dürtükleryip önümzden yürümeye basladılar,bn artık fazla bakmıyorum cünkü fazla ilgi olunca erkekler hemen sımarıyo falan yani bşi yapmyıolar herşeyi bizden bekliolar.bn bakmayınca bozuldu kankam dedi bak seninki dedi bnde ewet gördüm ama artık benim elimden birşey gelimez anlayan anlamıştır ddim oda duydu yüzüme bakarak cıktı .bnm bugun fazla bakmadımı görünce öle bi baktı göz göze geldik içim sızladı ama niye anlamadım sonra egdi basını gtti :s işte böyle .yorumlarınzı bkliorm sizden gelen cevaplar cok önmli bnm için Smile

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından amour Çarş. Ara. 22, 2010 7:05 pm

bence söyleme ya.erkeklerden anladığım tek bişey varsa bakmakla bir b.k olmuyor.aldanma uleyn Very Happy Very Happy
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan

Mesaj tarafından kubra-_-5 Çarş. Ara. 22, 2010 7:21 pm

bnde söylemiyecegm .bnde senin gbi düşünüyordum simdiye kadar hiçbi erkege güvenmedm hiç erkek arkadasım olmadı degil asık olmak hiçkimseyi begenmemiştim bile.ama (burası abartı olabilr ama bnm düşüncelrm )hayatmda ilk defa bu kadar dzgün birisini gördüm yani halyallerimdeki kşi denebilir.cünkü hal ve hareketlerinden okadar etkilendm ki anlatamam .abartımıyorum gerçekten böyle.anlatmakla olmyor Smile o yüzden byük konuşmamak lazım bn hep kmseye asık olmıcam flan kmseye güvenmicem diordum ama suan ona aramızada bşi olmasa ble cok güveniorm (inş bu güveni boşa cıkarmaz) Smile

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından kubra-_-5 Çarş. Ocak 05, 2011 9:51 pm

slm..ya kızlar hni bşi olursa yaz demiştiniz ya bşiler oldu.bunun arkadası bnm kankamı sewiyordu ama kankam pas vermiodu derken kankam ona asık oldu şimdi cocuk ona yüz vermio flan.sonra biz onların katına inmiştk.bn ddim ki ya bn yüzüne ble bakamıyorum artık yapamıcam ddim ama bşi kasdetmemiştim sadce yzüne bakmayacagımı sölemiştim.onun arkadası da bnm itiraf edicemi sanmış hemen sınıfa girdi sölmiş artık bi çıktı bn tekrar asagıya iniyordum.arkdasımda sinirliydi oda sevdigi kşiye laf sayıyordu.bnada bagırdı bak cocuk arkndan gelio bni boşver git onun yanına ddi bnde ikinizin arasnda kaldım flan ddim sonra kantine indik orta kankamı sankinleştirmeye calsıordm geldi yanımız buyrun ddi ..bn kilitlendm kaldım resmen bşi yapamadım arkadasm gtti kızarak bnde o kötü die arkadasnda ggtim oda arkamızdan güldü .daha snra cıkışta bn gttim bşi mi dicektn nie geldin ddim oda yok siz diecektnz galiba ddii.bn nasıl kötü oldm ama ogun öle geçti..dün söyledm gttim karsına aslında bnları sana cuma gnü sölicektm ama cesaretm yoktu ddim ama artık sölemek isitorm ddiim oda hiç umursamıyormuş gbi yapıo ama gözümün içine bakıyo ,bnde ddiim sn bni bu sekilde umursamazssan nası sölicem ki ddim oda içinde kalsın söleme ddii.bnde nie ddim cevap vermeden gtii .ya bn nerde hata yaptım ?? önceki gnlerde böle deildi bn ne yaparsam ona karsı oda bna aynısını yapıo yanımıza geldigi gun çekip gttim die dün öle yaptı ama şimdi napcamı hiç bilmiorm lütfen yarıdmm edinn (biraz uzun oldu kusra bakmayın ))

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 06, 2011 7:14 am

bir süre ondan uzak dur kübra cım. hatta mümkünse yüzünü bile az görsün. inan bak işe yarayacak. yaklaşık 1 hafta sonra çevrende dolaşmaya başlayacak. Smile
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek

Mesaj tarafından amour Perş. Ocak 06, 2011 4:51 pm

ben bu çocuğu öldürüdürüm.kızım ne takıyorsun şu salağı.sana nasıl davranmış.biraz gururlu ol (öyle değilsin demiyorum)umursama zor olabilir ama yapmak zorundasın
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan

Mesaj tarafından kubra-_-5 Perş. Ocak 06, 2011 5:52 pm

cevaplarınız için çoookkk teşkkür ederim deniycem .zaten öle yapmaya calısıorm ama iice uzak durmaya calıscam.brşeyler olursa paylasıcam .

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından Admin Cuma Ocak 07, 2011 6:20 pm

rica ederiz tatlım. umarım mutlu olursun. her zaman bizimle sıkıntılarını paylaşabilirsin (:
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek

Mesaj tarafından kubra-_-5 Salı Ocak 18, 2011 10:24 pm

slm arkadaslar nasılsın ? .. bn ddiklerinizi aynen yapıorm ve aldıgım cavapları yani tavırlarını sizinle paylaşmak istedim.. Ben tınlamadkca bozuluyo daha sonra bnim arkadasım onun bana bakıp bakmadıgını bana söliyo flan.bugun biz katta gezerken oda cam kenarına durmuş dısarı bakıyordu sonra ordan ben cıktım bni görnce cok sasrıdı cnki hiç yüzüne bakmıyordum.giderkende pişmanken hani bi yüz ifadesi kullanırız ya Very Happy bnu size göstermek isterdim .. nese öle yapmış ve tekrar dönmüş , arkdasımda bi bana bide ona bakmış sonra bana bakarken gözlerini silgini görmüş .bunu bizim farkettigimizi farkedince yönünü döndü.sonra bn yüzüne baktım ve döndüm gttim .yani anlayacaggnız pisman gbi ama bilmiorm .sizce napıyım böyle umursamamaz gibi yapmaya devam mı ediyim .zaten baska yapıcak bşi yok ama .sizlerle paylasmak istedim

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından amour Cuma Ocak 21, 2011 7:09 pm

tabikide umursamıyormuş gibi davrann
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ocak 22, 2011 8:58 pm

ay yazık ona :I ama acıma Bay Yeşil burcu neydi?
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek

Mesaj tarafından kubra-_-5 C.tesi Ocak 22, 2011 10:42 pm

tşk etmm cvplar için. yok acımıorm zaten azcıkta o ceksin Razz burcunu bilmiorm Smile bgün yine bşi oldu Smile arkadasımn babası ile onun babası arkadas, sürekli görşüyorlar flan .onun babası demiş arkadasımın babasına oglum cok deişti okulu sewmeyen insan okulu sewio ama noldunu anlatmıo demiş.sonra arkadasımın babasıda onla konuşmuş.ve ddiği şeylere sunlar ;
kafamı karsıtıran birisi var hatta szde tanıosunz kızınızın kankası demiş daha sonra bnmle konuşmak için geldi ama bn sadece içinde kalsın diyebildim hiçbşey söyleyemedim, cesaretimi kırıyor ve korkuyorum ondan dmiş.cok zor bi insan demiş.bunları arkadasım anlattı Smile işte böyle

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından Carefree' Salı Ocak 25, 2011 12:50 am

[/quote][/b]Kötü bir durum..Arkadaşlar haklı.
Carefree'
Carefree'

Puanlar : 5

Mesaj tarafından Admin Perş. Ocak 27, 2011 11:55 am

oo, bu güzel bir gelişme Very Happy
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek

Mesaj tarafından kubra-_-5 C.tesi Ocak 29, 2011 3:37 pm

ya bilmiorm ya yeni birşey daha oldu Very Happy hergün birşey oluo .Razz arkadasımgile aksam oturmaya geldiler.annesi çok nebilim nası anlatılır deişik bi kadınmış .işde ünv.sınavını kazanamazsa evlendircez flan die.kazansada nişan koycaklarmış .cuki sınava grmesine 1 sene kaldı lise 3 olunca.işde böle ya hani nası desem ailesi onun hayatını cizmiş gibi birşey burda bana bişey yapmak düşmüo die düşünüorm .bn artık vazgeçtigimi göstermek isitorm sizce bu doğru mu??????.suan ailesinin böle dşünmesine de engel olmuo .bnde düşünüorm ki eger sewseydi bi şekilde böyle seyler olmıcanı sölerdi .ooofffffffffff kızla kafam cok karsıtı ya ne düşüncemi bilmiorm valla napim sizce????

kubra-_-5

Oğlak Domuz

Mesaj tarafından kubra-_-5 Ptsi Ocak 31, 2011 10:17 pm

slm kızlar .yine ben Smile valla utanıorm artık yazarken hergün bi macera olunca yeni bşe oldu .bi önceki mesajımda bu farklı olcak Very Happy yani onun devamı gbi birsey ikisini okyup öle cevap verin (lütfen).(((bn isimleri sölim böyle arkadasım sewdigim kşi flan demek zor oluyo .sevdigim kşinin ismi enes en yakın arkadasım hilal ve ben kübra )))
şimdi bu olaydan sonra enes hilal e mesaj atmış nasılsın flan die sana birşey sormak istiorm demiş ve okulla ilgili bşi sormuş.sonra aslında sormak istedigim bşi daha var ama cevap vermek zorunda deilsin demiş hilal de tabi sor demiş .ve benim kendisini gerçekten sewip sewmedigimi sormuş .hilal de tabiki sewio sevmese beklemez senin her hareketine ragmen ayakta flan demiş''....oda tmm teşekür ederim sonuçta cevap vermek zorunda deildin o senin en ii arkadasın demiş ve artıkkk beni konuşmaya baslamıslar Very Happy daha sonra hilal demiş bize geldiginiz gün aileyin senin hakkında ddiklerini kübraya anlattım ve artık tamamen olumsuz düşünüo vazgeçti dmiş.enes te hadi ya o kadar cidddi mi o zaman acıkmasını yapiim demiş.ailede en küçük bn olunca bnm üzerime düşüyorlar o yüzden annem öyle dior ama bn birissne sewinceye kadar evlenmem flan dimş ..sonra işde ona baglanmaktan korkuyorum asık olmaktan korkuyorum demiş .onu engelleyen bşi var ama söylemeiş hilal e .işde bnm ilk askım oldugunu hilal anlatmış ona ilk kez birisine sewdgimi söyledigimi ve bunun kendisi oldugunu söylemiş buna cok sasırmış ve son olarak ddiği sey su ;
ilk defa bu duygular icerisindeym .sakın olumsuz düşünmeyin ve cok farklı seyle düşünorm ama yinede hayırlsı demiş.kusura bakamyın uzun oldu.gerçekten bn suan vazgeçmiş durumdayım ama bu konuşmadan sonra napcamı yine bilemedim .tamamen olumsuz düşünmek istemiorm ama olumlu da düşünemiorm .yine eskisi gbi davranmalımıyım yani umursamaz bi halde ???? şimdiden teşekkür ettim .tekradan kusra bakmayın uzun oldu Smile

kubra-_-5

Oğlak Domuz

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics