Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:)

5 posters

Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:) Empty Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:)

Mesaj tarafından Çhiçça_Mela Ptsi Ocak 31, 2011 1:06 am

Valla bence benden fazla var mı bilemem.. Smile

Benim tam 4 hayvanım var sayayım. Twisted Evil

1.Kuş
2.Kedi
3.Tavşan
4.Köpek

Hepsini sırasına göre yaptım ilk gelen dost hayvanım kuş adı: Maviş çünkü mas mavi gibi.
Öbür dostum kedi aslında 4 6 tane halamın var benim sayılır ama bir tane sanki eğitilmiş gibi rengi kül rengi kül rengi deyince iğrenç sanmayın sanırım biraz beyazlıklarda vardı, işte onun adı: Misket Mis: Türkçede kız demekmiş babam öğretmendi de artık değil her neyse işte, ket_cat da: Türkçede kedi demekmiş onun için misket artık yabancı isim sayılır misket oynayanlar yabancı olan yarısı birşey oynuyorsunuz neeeyse, işte kedim böyle. öteki öteki dostum: Tavşan aslında o tavşan ablamların yanına kendisis gelmiş ve ablamların olmuuuş, ablamalar kız sanmış ama veteriner amca erkek dedi ben ona ilk önce bax dedim sonra baxbaney yazamadım yaa baxbaney'i de neysee işte, enson en güzel isim saten kuduruk afacan adı da kendisi gibi adı: Afacan yakışmış değil mi. en son dostum köpek adı: kesikkulak neden mi çünkü kulağı kesik, yaaaazıııık demi yaaa!, işte o sokak köpeği burada değil kuşadasın da tavşanda Bodrum da çünkü ablamlar bi kaç gün önce Bodruma taşındılar da neeeyseee işte, o köpek iyi söz dinliyo sanki oda Misket gibi eğitilmiş sanki yaa 4'dü de benim hayatımınnnnn anlamları alloooovvv berki fotorafını çekebilirsek hepsinin gösteririm yollarım siz..
..Benden bukadar sıra sizde sizler de yorum yapınız lütfen..
Very Happy Smile Surprised Cool Laughing Razz Rolling Eyes Wink Twisted Evil Twisted Evil I love you yaaa benim çoook bilgilerim var.. Muhahahahaaa bu şeytan gülüşü gibi birşey miley crus'u izlerhen duydum miley muhahahahahaaaaaa dedi birinin mesajını okudu lily sormuştu: Miley m u haha ha ha da nedir?,, dedi Mileyde işte o yazanı yaptı muhahahahaaaaa!! dedii...... queen queen afro afro Razz Razz Razz Razz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz Razz

Çhiçça_Mela

Puanlar : 3

Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:) Empty Geri: Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:)

Mesaj tarafından Admin Çarş. Şub. 02, 2011 3:22 pm

Very Happy hayvanları sevmen çok güzel (:
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:) Empty Geri: Kimin Benden Fazla Hayvanı Vardır :DDD :))) Bana Göre Yok Gibi Geliyor Da :D:)

Mesaj tarafından amour Çarş. Şub. 02, 2011 6:46 pm

bu hayvan sevmek değil tapmak resmen
Very Happy
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan
Puanlar : 842

Mesaj tarafından Admin Çarş. Şub. 02, 2011 7:27 pm

amour demiş ki:bu hayvan sevmek değil tapmak resmen
Very Happy
hayvansın Tapıyorum Mutlu Kahkaha
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Mesaj tarafından BadgirL* Cuma Şub. 04, 2011 3:18 pm

Ben de çok severim hayvanları ama hiç hayvanım yok.
Annem yüzünden Crying or Very sad
Sen biraz fala seviyorsun ama sanırım Very Happy
BadgirL*
BadgirL*
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Ikizler Sıçan
Puanlar : 55

Mesaj tarafından big beng :) Ptsi Şub. 07, 2011 6:44 pm

heeyy..
dost buraların hayvan severi benim Razz
Evil or Very Mad
Very Happy
big beng :)
big beng :)
Aktif-Üye!
Aktif-Üye!

Balık Manda
Puanlar : 50

- Similar topics