Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ??

+4
Admin
purple
amour
abcdef
8 posters

Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ?? Empty Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ??

Mesaj tarafından abcdef Paz Ara. 12, 2010 2:49 pm

öncelikle herkese merabaaaa Laughing
sizden yardım istemek bende yardım etmek için üye oldum.

Ozamn önce ben size sorunumu anlatıyıım.Benim adım ayça birde hoşlandıgım çocuk var adı cemre Very Happy
ben lise 1e gidiyorum o 2. iştee herneysee bn bunu facede ekledim.aslında neden ekledim bilmiyorum tanışmıyoruzda çünkü.İşte herneyse oda kabul etti ne paylaşsam begeniyodu resimlerimi faln Very Happy bende onun bir resmini begendim yani gerçekten çok tatlı çıkmıştı Very Happy işte herneyse bana faceden şey yazdı.
bende senin resimlerini begeniyorum faln ama tanışmıyoruz sanırım yazdı Very Happy bendee evet ya bende faln dedim Very Happy benim birde abim var. Tanışıyolar falan. Buğra senin erkeklerde konuşmana kızıyomu mesela çıktıgın biri olunca faln dedi Very Happy kimlerle çıktın faln dedii Very Happy işte o gün baya konuştuk. What a Face Ertesi gün gene konuştuk faln.Yani hergün konuşuyoduk.Benden numaramı istedi.bende seni tanımıyorum bile ben herkese vermiyorum numaramı dedim Very Happy oda peki aslında ben bulurum ama senden istiyorum faln dedii Very Happy biz konnuştuk faln çıktım ilişkisi var yapmış.tekrar girdigimde işte hayırlı olsun faln dedim Very Happy oda ya aslında sevmiyorum dedi.falan konuştuk.ben çıktım.ama ona çok sinir olmuştum.herneyse bana msj attı faceden. ya aslında sen beni çok yanlış tanıdın ben böyle biri degilim.şimdi kafam çok karışık ondan da ayrılıcam ama yapamıyorum.yeni biriyle tanıştım faln dedi. işşte ertesi gün ayrıldılar. Numaranı vermicekmisin hala dedii.Oda daha önce bana ben senin biligin erkeklerden demişti Very Happy bende ben senin bildigin kızlardan degilim cemree dedim Very Happy Oda biliyorum zaten onun için istiyorum dedii Very Happy işte sonra çıktım ben.şimdi hergün konuşuyoruz.basket maçları varmış beni ona çağırıyo gitmelimiyim ? Beni seviyo mu nasıl sizce kızlar ?

abcdef

Puanlar : 10

Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ?? Empty Geri: Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ??

Mesaj tarafından amour Paz Ara. 12, 2010 5:21 pm

gitmelisin bence senden hoşlanıyor.Ama seni oynatmasınada izin verme.Hatta yüzde bir milyon hoşlanıyor Very Happy ayrıca hoşgeldin ben deniz
amour
amour
Admin Yarısı x)
Admin Yarısı x)

Ikizler Sıçan
Puanlar : 842

Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ?? Empty Geri: Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ??

Mesaj tarafından abcdef Paz Ara. 12, 2010 8:32 pm

Çok memmun oldum deniiz Aşık
ama bende beni oynatmasından faln korkuyorum.Yani benden bir yaş büyük olmasıı falaann Aklı Karışmış

abcdef

Mesaj tarafından purple Ptsi Ara. 13, 2010 10:04 pm

ya ben pek anlamam bu hoslaniyor-hoslanmiyor meselelerinden
h.g. (:
purple
purple

Akrep Horoz
Puanlar : 436

Mesaj tarafından Admin Salı Ara. 14, 2010 5:10 pm

hoş geldinn Aşık
tatlım durum çok karışık
şöyle ki
cemre seni etkilemek istiyor ve bunun için düşünmeden elinden geleni yapıyor.
tek istediği etkilenmen ve yüz vermen.
fakat bunu senden hoşlandığı için mi yapıyor, başka bir çıkarı mı var bilinmez. Sen yine de ağırdan git. zaman her şeyi gösterir. (:
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Mesaj tarafından karınca Salı Ara. 14, 2010 5:39 pm

Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ?? 967949 seni erkek sandım ilk iletilerini aradım cinsiyetinden emin olmak için ozamn ı ozan sandım amourda gitmelisin bence deyince Gülmekten Kırılmış
karınca
karınca
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Aslan Sıçan
Puanlar : 557

Mesaj tarafından abcdef Salı Ara. 14, 2010 6:44 pm

hahahhahahhaah What a Face
sevdigim çocugun adını cemre görünncee gayett normall Gülmekten Kırılmış

hoşbulduk kızlaar Aşık

Bu arada yeni gelişmeleri yazıyorum yorum yaparsanız sevinirim ? Yenii Üyee :) Uzun ama okursanız seviniriiiim ?? 83230

dün bir maçları oldu.gitmediim XD yani çok ısrar ettii.bida nerde görüceem seni gel lütfen dedii defalarcaa.yani aslında bende gitmek istiyorum ama onu görünce nasıl davranıcagımı ne yapacagımı bılemiyorum. İşte yenilmişlerr Kahkaha kolu çok kötüymüş sakatlanmış sanırım falaan. Az önce girdii. nasılsın faln dedi.kolunun çok kötü oldugunu söledi. Aslında seninle çok konuşmak istiyorum ama kolum çok kötü şimdi çıkmak zorundayım görüşürüüz dedi. Her gün msj atıyo Mutlu hergüün konuşşuyoruz.Onunla konuşmayınca bende bi garip hissediyorum.Aslında sevip sevmedigme emin degilim.ama saatlerce onunla konuş desinler konuşurum uff seviyorum sanırıım Very Happy ama o benii seviyomuuuuuuuuuuu ???

abcdef

Mesaj tarafından ..... Çarş. Ara. 22, 2010 8:31 pm

Hos geldin. Ben de pek anlamam aslinda ;/

.....
Yetkinmoderatör
Yetkinmoderatör

Puanlar : 791

Mesaj tarafından Furya Çarş. Haz. 29, 2011 9:55 pm

Seviyoooooooooooooo .D
Furya
Furya

Puanlar : 15

Mesaj tarafından EvrimGreene ♥ Cuma Tem. 01, 2011 3:44 am

Durumun karışık bacıım =)

EvrimGreene ♥
**

Yay Manda
Puanlar : 304

- Similar topics