Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan!

3 posters

+13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan! Empty +13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan!

Mesaj tarafından EvrimGreene ♥ C.tesi Ekim 30, 2010 7:43 am

Biz bir gece arakadaşlarla evimizin önündeki parkta oturuyorduk.5 kişi idik.Nazlı,Mehmet,Zeki ve Beste.Parkta Duvarlarda SOS yazıyordu kırmızı ile SOS ilk başta aklımıza smackdown geldi ama sonradan yardım çağrısı olavilir diye düşündük ama kim bizden yardım istesinki dedi Zeki.Fakat Nazlı ve Beste simdiden korkmuslardı.Mehmet biraz sapık oldugu icin ben sizi korurum korkmayın dedi.Sonra sanki havada sis ile kaçın yazıyordu.Bizde kaçtık ama kaçarken Mehmet düştü.Ve M harfinin üstünde çarpı gördük.Her şey çok ters gidiyordu sonra 4 tane x gördük ve bu dördünüzüde yok edeceğim demek olabilirdi.Ama biz Zeyneplerin havuzlu evine gittik havuzda demek yazıyordu.Demekle bize ne anlatmaya çalışıyorlardı ya da çalışıyordu.Sonra tekim yazıyordu bir gencin ceketinde.Çok korktuk koşarken durdu ve bize baktı sonra ses verin dedi,bizde ne diyosun dedi sonra kapşonu indirince çok yakışıklı bir erkek cıktı galiba Zeynep ona aşık olmuştu gittiler ve O gördüğümüz SOS işaretini dedi o adamda SOS dedi ve Zeynep bu işareti görmemişti.Ve bir arabaya atladılar.Sonra o arabadan cama kırmızı bir şey fırladı biz üçümüz kalmıştık Bizim eve kaçtık.Zeki ve Nazlı odaya cıktılar annem bize kurabiye getirdi Zeki yedi ve tuvalete gitti.Onu ölü elinde bir hap ile bulduk.Saat 04:45'di.O anda Nazlı bir şey mi var dedi,bende yoo dedim.Sonla Nazlı elinde kan geliyo dedi.Ve avcumu açtığımda 3 harfli yani c ile balıyan şey yazıyodu elimde.Elimden simsiyah bir şey çıktı.O iyah şey bilgisayarı kapattı.İşte asıl şey şimdi başlıyor.Annem İçeri girdi ve yanağı mosmordu.Sonra yere düştü o siyah şey mor şeyle birleşti ve Nazlının ağzından içeri girdi.Sonra Nazlı annemin yanındabayıldı hemen onların üstünden atladım ve icerden bir çığlık geldi.Ve bende bayıldım.Sonra kendimi hastanede buldum babam beni hastaneye getirmişti.Cam açıktı ve camdan el uzanda Nazlıydı ama suratı mosmor ve kapı gıcırdadı annem geldi suratı simsiyah.Ama bu rüyaydı.Sonra Kapı tıkladı annemin ve o 5 arkadaşımın 2 gün önce öldüğünü oğrendim.Sonra Gıcırtı duydum ve assağıda bir çığlık duydum.Ve her şey o anda oldu hastane karardı.Ve telefonum çaldı,açtım ben içindeki ses dedi telefondaki bende Dedim.O da dalga geçme dedi.Ama bende onun söylediklerini düşünüyordum yani o demeden önce tahmin ediyordum,her yer karanlıktı ve o bana dışarı çık dedi bende bunu düşünüyodum zaten.Kac ordan ölceksin dedi.Ama bunu düşünmedim kapı gıcırdayınca 1. kattı,bende hemen aşşağı atladım.Sonra polise gittim.Ve rahatladım.Ve herşey burda bitti,ama tek hatırladığım bidaha o parka gitmeyeceğim oldu.

Alıntıdır~belki de uydurmadır~

EvrimGreene ♥
**

Yay Manda
Puanlar : 304

+13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan! Empty Geri: +13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan!

Mesaj tarafından nefertiti C.tesi Ekim 30, 2010 9:29 am

uydrumadır.

acaip saçma geldi bana .. Aklı Karışmış
nefertiti
nefertiti

Balık Manda
Puanlar : 27

http://taylormomsenfan.hareketforum.com/

+13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan! Empty Geri: +13 :O küçük olan okumasın kardeşinizi gönderin yanınızdan!

Mesaj tarafından purple C.tesi Ekim 30, 2010 1:17 pm

biraz karisk gibi
p.i.s.
purple
purple

Akrep Horoz
Puanlar : 436

- Similar topics