Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini

+4
''Aslı''
Admin
Kiwee!~
€SiL@
8 posters

Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Empty Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini

Mesaj tarafından €SiL@ Perş. Tem. 08, 2010 5:22 pm

arkadaşlar size ilk seni seviyorum denildiginde kaç yaşındaydınız ve neler hissettiniz çünkü ilkler asla unutulmaz Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Icon_wink [b]
€SiL@
€SiL@

Puanlar : 13

Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Empty Geri: Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini

Mesaj tarafından €SiL@ Perş. Tem. 08, 2010 5:32 pm

Neyse kızlar ilk ben anlatım çok küçüktük. 1. sınıftayken yeni okuma yazma ögrenmiştik. bi arkadaşım tahtaya seni seviyorum esila yazmıştı Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Icon_smile Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Herz bende peşine düşmüştüm hahahahahaha Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Icon_biggrin Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Icon_biggrin ama güzeldi
€SiL@
€SiL@

Puanlar : 13

Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini Empty Geri: Size ilk seni seviyorum dediginde hissttiklerini

Mesaj tarafından Kiwee!~ Cuma Tem. 23, 2010 9:02 pm

bana ilk dendiğinde anaokulundaydım sanırım ve bende onu sevmiştim çocukça tabi...
Kiwee!~
Kiwee!~
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Balık Manda
Puanlar : 419

Mesaj tarafından Admin C.tesi Tem. 24, 2010 7:10 pm

Msn de söylediğinden kibarca yüzüne kapattım lol!
Admin
Admin
Administrator
Administrator

Balık Köpek
Puanlar : 1836

http://genckizlar.forummum.com

Mesaj tarafından Kiwee!~ C.tesi Tem. 24, 2010 8:21 pm

Admin demiş ki:Msn de söylediğinden kibarca yüzüne kapattım lol!

lol! lol! lol! lol!
Kiwee!~
Kiwee!~
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Balık Manda
Puanlar : 419

Mesaj tarafından ''Aslı'' Paz Tem. 25, 2010 1:05 am

Kiwee!~ demiş ki:bana ilk dendiğinde anaokulundaydım sanırım ve bende onu sevmiştim çocukça tabi...
bnde tam hatrlamıorm ama Smile
''Aslı''
''Aslı''
Genelmoderatör
Genelmoderatör

Ikizler Domuz
Puanlar : 311

Mesaj tarafından elpis Salı Tem. 27, 2010 1:56 am

hatırlamıyorum ya diyen çok olduu Razz
dendiğinde başımdan aşağı kaynar su dökülür sevmediğim biri olsa bile nedendir bilemiyore Suspect
elpis
elpis

Yay Sıçan
Puanlar : 490

Mesaj tarafından Polyanna Perş. Tem. 29, 2010 1:35 am

9.sınıftaydım hergün bakışıyorduk her dakika Smile aynı sınıftaydık ama hiç konuşmuyorduk ama her ders bakışıyorduk Smile ben hep arkadaşlarımla beraber dönüyordum eve bigün tek başıma onları bekliyordum ynaıma geldi birşey konuşabilirmiyiz dedi tabi dedim o arada zil çaldı arkadaşlarım göründü oda gitti:) sonra aradan bikaç hafta geçti gelmedi ben gittim bişi konuşçaktın dedim tamam çıkışta beklersen olur dedi Smile tamam dedim ama bekleyemedim işim çıktı o beklemiş beklemiş tam yola doğru yürüyordu gitmek üzereyken peşnden koştum özür diledim falan sonra yürüdk biraz bi ağacaın altına geldik ayakta duruyorduk sevdiğini söyledi teklif etti ama kabul etmedim Smile ama daha sonra sevgili olduk Smile ilki buydu benm Embarassed
Polyanna
Polyanna
**

Başak Horoz
Puanlar : 240

Mesaj tarafından Ruby Salı Ağus. 31, 2010 3:53 pm

Söylerken bi garip oluyorum ya Very Happy utanıyorum. Ya ben ona seni seviyorum diyince , oda evet dedi ve yarın beni sinemaya cagırdııı gezdıık falaan guzeldıı .a
Ruby
Ruby
Aktif-Üye!
Aktif-Üye!

Puanlar : 75

Mesaj tarafından Mahidevran<3 Cuma Mart 18, 2011 5:22 pm

11 yaşındaydım okulda yüzüme söyledi :\

Mahidevran<3

Puanlar : 1

- Similar topics