Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hayal kırıklığım

hayal kırıklığım Empty hayal kırıklığım

Mesaj tarafından ecembalik86 Çarş. Ocak 01, 2014 6:48 pm

merhaba kızlar. benim sorunum şu. hayatımda ilişkilerimde hep başarısızım. yeni yılı çok hasta olarak karşıladım bugün. bunu dün yaşadığım olay da tetikledi. anlatıyorum..:43:ben bir medya kuruluşunda çalışıyorum. bu esnada netten haberini yaptığımız birisiyle tanıştım. kendisi dans hocası, salsa eğitmeni. ve biliyorsunuz özgürlüklerine çok düşkünlerdir. tanıştığımdan beri üzerime düştü. mesajlar, oradan buradan yazmalar, bi buluşalım ne olurlar. ben de çok yoğun çalıştığım için hiç fırsat bulamadım. bir türlü buluşamadık. hep aklımın bi köşesinde duruyordu ama çok da cesaret de edemiyordum yeni kalbi kırılmış birisi olarak. ancak hayatımda temiz bi sayfa açmak, kendime şans tanımak da istedim. üstelik çok yakışıklı, güzel gülümsemeli ve tatlı biri oluşu beni cezbetti. tahmin ettiğiniz gibi etrafında sürüsüne bereket kız var hayal kırıklığımbir gün yazışırken sordum dedim bu kadar kız var seni nası yalnız bırakıyolar, o da hemen atlamıyorum gibisinden bi cevapla geçiştirdi. sadede gelirsek buluştuk. kahve içtik. sohbet sohbeti açtı. benden hoşlandığı belliydi. sürekli temas kurmak istiyordu. ardından bara, oradan da sinemeya gittik. sabah sinemaya bilet almış sevgili koltuğuna. ben baya bi şaşırdım, yanlış anlama rahat izleyelim diye falan dedi.film başladıktan bi süre sonra dokunmalar temaslar oldu. ben ona karşı koyamıyordum. elimde değildi resmen. bayılmıştım ona. o da bana tabi. filmin yarısında çıkalım dedi. nereye dedim. bize dedi. din daaan. orada bi çaldı benim ziller. fakat gittim de. biraz bir şey yaşadık ama hepsi o kadar. çünkü ben daha önce tam bir cinsel ilişkide bulunmadım. ancak dediğim gibi bir şeyler yaşadık. daha sonra dışarda buluşmak istedim ki beni o yönde kullanabileceğini sanmasın. çok hoşlanmıştım bir de ki bağlanmaktan da korktum. onun belki de umru değildi. yine bi kaç gün yoğunum diye aramadı. bir kez iş yerime geldi isteğim üzerime. kahve içtik normal bi ziyaretti ve bu beni sevindirdi. ancak hemen ardından mesaj attı seni özledim akşam bana gel vs. ben de özlediğim için belki romantik bir zemin yaratabilirim ve ilişkimiz için konuşabilirim diye bi umut saf saf gittim. eve girer girmez mumlar, müzik her şey hazırlanmş. hoşuma gitti bi yandan. bi yandan da öpmeye başlayınca dedim böyle böyle ben böyleyim. bu dedi ki geçen hafta neden söylemedin şimdi mi söylenir bu. ancak geceyi mahfetmemek adına en azından sevişiriz diye bozuntuya da vermedi. sonra gecenin ardından taksiye bindik o aradaşıyla buluştu. benden kaçarcasına taksiden indi. sonraki günlerde tek bir mesaj atmadı. yılbaşı günü mesaj attım beni aramayı düşünmüyo musun diye? aramış uyuyodum. tekrar mesaj attım akşam napıyosun diye. akşam kuzenlerdeyim sana iyi yıllar yazmış. ben de dedim ki; benimle geçirmek istersin sanmıştım. çok yanılmışım. zaten öyle olsaydı haftasonundan beri arardın. mesaj atmadı! sonra dedim ki bu suskunluk cevap vermemezli haklı olduğumumu söylüyor yani? cevap vermedi! bildiğin sorularıma cevap vermedi. sonra da bi süre beni whats apptan engelledi. işte böyle. şimdi ben ne yapmayalım? gerçekten çok üzülüyorum.  hayal kırıklığım 932791 

ecembalik86

Puanlar : 3

- Similar topics