Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lise'de ilk gün

2 posters

Lise'de ilk gün Empty Lise'de ilk gün

Mesaj tarafından Olganda C.tesi Mayıs 25, 2013 5:33 pm

Ya ben şimdi 7'yi bitiriyorum ama lise için çok heyecanlıyım.Bunun bir nedeni var;
Ben lisede herşeyi sıfırlamak istiyorum.Yani şimdiki öğrencilik hayatımdan nefret ediyorum.Çünkü resmen ezik muamelesi görüyorum.Okul popülerlerle dolu.Ve bende onlar gibi olmak isterdim ama şansımı kaybettim.Çabuk uyum sağlayan bir kız değiliim bu yüzden geçen sene oldukça çekingendim.Utandığım için derslerdede sesim soluğum çıkmıyordu.Bunun öğretmenler bile farkındaydı.Yalnızca 1-2 arkadaşım vardı.Her ne kadar bu sene kendimi toparlamış ve daha girişken,esprili bir karakter edinmiş olsamda o damga bir kere üzerime yapıştı.Hala sınıfın utangaç kızı olduğumu söylüyorlar ve ben böyle olmasından bıktım.
Liseye geçtiğimde bambaşka bir karakter olmak istiyorum.Hani şu esprili,eğlenceli girişken insanlar vardır ya;onlardan olmak istiyorum.Aslında normalde öyle biriyim ama o damga üzerime yapıştı bir kere...
Kalabalık arkadaş grupları edinmek,kardeşim gibi seveceğim bir sürü kankaya sahip olmak ve şimdi olduğunun aksine erkeklerlede kızlar kadar yakın arkadaşlık kurabilmek istiyorum.
Size sormak istediğim;Böyle olması için ne yapmam gerekiyor?
Maalesef hiç kendime güvenim yok.Çünkü kendimi güzel bulmuyorum.Şu "kezban" dedikleri tipler varya..Onları andırıyorum.Hele birde gülünce herşey bitiyor.Dişlerim eğri büğrü.
Eğer aranızda tecrübeli olanlar varsa lütfen söyleyin;
Böyle olması için özellikle lisenin ilk günü nasıl davranmalıyım?
Ha birde;
Sizin lisenizin ilk günü nasıl geçti?Lütfen anlatın!Lisede ilk gün yazıları okumak bana fikir veriyor.
Ne olur yardım edin!

Olganda

Puanlar : 3

Lise'de ilk gün Empty Geri: Lise'de ilk gün

Mesaj tarafından TheFame Çarş. Eyl. 11, 2013 6:51 pm

Olganda demiş ki:Ya ben şimdi 7'yi bitiriyorum ama lise için çok heyecanlıyım.Bunun bir nedeni var;
Ben lisede herşeyi sıfırlamak istiyorum.Yani şimdiki öğrencilik hayatımdan nefret ediyorum.Çünkü resmen ezik muamelesi görüyorum.Okul popülerlerle dolu.Ve bende onlar gibi olmak isterdim ama şansımı kaybettim.Çabuk uyum sağlayan bir kız değiliim bu yüzden geçen sene oldukça çekingendim.Utandığım için derslerdede sesim soluğum çıkmıyordu.Bunun öğretmenler bile farkındaydı.Yalnızca 1-2 arkadaşım vardı.Her ne kadar bu sene kendimi toparlamış ve daha girişken,esprili bir karakter edinmiş olsamda o damga bir kere üzerime yapıştı.Hala sınıfın utangaç kızı olduğumu söylüyorlar ve ben böyle olmasından bıktım.
Liseye geçtiğimde bambaşka bir karakter olmak istiyorum.Hani şu esprili,eğlenceli girişken insanlar vardır ya;onlardan olmak istiyorum.Aslında normalde öyle biriyim ama o damga üzerime yapıştı bir kere...
Kalabalık arkadaş grupları edinmek,kardeşim gibi seveceğim bir sürü kankaya sahip olmak ve  şimdi olduğunun aksine erkeklerlede kızlar kadar yakın arkadaşlık kurabilmek istiyorum.
Size sormak istediğim;Böyle olması için ne yapmam gerekiyor?
Maalesef hiç kendime güvenim yok.Çünkü kendimi güzel bulmuyorum.Şu "kezban" dedikleri tipler varya..Onları andırıyorum.Hele birde gülünce herşey bitiyor.Dişlerim eğri büğrü.
Eğer aranızda tecrübeli olanlar varsa lütfen söyleyin;
Böyle olması için özellikle lisenin ilk günü nasıl davranmalıyım?
Ha birde;
Sizin lisenizin ilk günü nasıl geçti?Lütfen anlatın!Lisede ilk gün yazıları okumak bana fikir veriyor.
Ne olur yardım edin!
Aynen bende 8'e geçtim seni çok iyi anlıyorum yani Aklı Karışmış 
TheFame
TheFame

Kova Ejderha
Puanlar : 6