Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!!

2 posters

sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!! Empty sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!!

Mesaj tarafından garip_kız Çarş. Mart 13, 2013 7:35 pm

şimdi bizim okulda kumral,yeşil gözlü, boyu benimle aynı (ama botlarım yüzünden uzun gözüküyorum Very Happy) esprili, iyi kankam, kısaca mükemmel erkek yoktur sınırlarını aşan, gülüşüne hayran bi tip var.ama şöyle bir sorun var ki, çocuk başka s*lak ve sapık bi çocuk sayesinde bir yılda sapıklaşmaya başladı. buna rağmen benden hoşlandığı andan itibaren o çocukla bağlantısını kesti.ben de göz numarası 0.50 olduğu halde tahtayı görememe bahanesiyle cool gözlükler takan, sivilce namına bişey olmayan, zayıf, ama daha regl bile olmamış, aşırı bilgili, bu huyum yüzünden dışlanan, ezilen fotojenik bi tipim.biz konservatuarda okuyoruz(müzik okulu).ikimizde keman çalıyoruz, ama benim 5.senem, onun 2.senesi. arkadaşlar arasında ezik diye geçen, beni sevdiğini söyleme olayını yüzüne gözüne bulastıran, hatta cıkma teklif etcekken o sapık cocuk araya girince benim gozumde itibar kaybeden biri oldugundan dolayi herkes bana onu kotuleme pesindeydi. yeni yeni herkes "sen de onu sev, bi deneseniz, çıkın siz bi" demeye başladılar. hatta cocugu bi odad benim resimlerime bakarken yakaladim, bayagi utandi ama belli etmedi Very Happy.ben de ondan yeni yeni hoslanmaya basladim sanirim. gulusu aklimdan cikmiyor, onu gorunce nabzim hizlaniyor falan filan.bu cocuk bana cikma teklifi etmeye calisiyomus en iyi arkadasimdan duydum, ama bi daha hayir derim diye korkuyomus. ben de zaten dogru bulmuyorum liseden once sevgili olayini.bu arada 7. siniftayim. en iyi arkadasima liseye kadar bekliycegimi ona da soylemesini istedim ama ona zaten soylemis o da ben her zaman onu bekliycem tarzi bisiler demis.sizce bu sene cikmalimiyim onunla?
garip_kız
garip_kız

Yay Ejderha
Puanlar : 5

sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!! Empty Geri: sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!!

Mesaj tarafından İçimdekiZenci* Ptsi Nis. 29, 2013 4:56 pm

Çıkma bence Very Happy Ben olsam çıkmazdım.Ama eğer çok seviyosan kalbinin sesini dinle Very Happy sanırım ben de onu seviyorum :) nolur cevap verin acilll !!!!! 83230
İçimdekiZenci*
İçimdekiZenci*

Aslan Kaplan
Puanlar : 12

- Similar topics