Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile

Join the forum, it's quick and easy

Kızlar Forumu
Sitemizin tüm imkanlarından yararlanabilmen için, üye olman gerekiyor (:
Sen de ailemize katıl (:
Forumda görüşmek üzere. Smile
Kızlar Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mutluyum :D

100511

mutluyum :D Empty mutluyum :D

Çok çok çok mutluyum Very Happy 11'lerden bi çocuğa aşığım Embarassed
Resmen kapıldım çocuğa Very Happy face'deki resimlerini bilgisayara indiriyorum sonra telefona atıyorum, habire resimlere bakıyorum Razz Pisikopatı oldum onun Razz
Biz (9 ve 10'lar) pazartesi ve salı 11 ve 12'lerden 1 saat az işliyoruz (ben 10. sınıfım) Laughing Dün bizim dersimiz bitince (onların bi dersi daha vardı Very Happy hemde dersleri bedendi Smile ) aşağı iniyoyorduk arkadaşlarla onlarda labaratuvardan sınıflarına cıkıyorlardı Cool bizi görünce arkadaslarına '' ben dışarı çıkmak istiyorum zaten nöbetçiyim'' dedi, defterlerini arkadaslarına verip peşimizden geldi I love you Şampiyon
O an bayılabilirdim ya Very Happy hatta nasıl bayılmadım hala şaşıyorum Very Happy
mehibo

Puanlar : 8

Bu yazıyı burda paylaş : reddit

mutluyum :D :: Yorum

amour

Mesaj Ptsi Mayıs 16, 2011 9:23 pm tarafından amour

yalnız seni üzmeye çalışmak gibi olucak ama bence çok kapılma çocuğa çünkü erkeklerin ne yaptığı belli olmaz ama aksi olursa ne mutlu bize Smile

Mesaj Perş. Mayıs 19, 2011 11:42 am tarafından mehibo

Ben platonik olarak da mutluyum Very Happy
Dün volleybol oynadık zaten aynı takımda ( edebiyatçı'yı seviyorum son saat beden dersi yapmamıza izin verdiği için Very Happy ) onu izlicem diye zaten parmağımı ve kolumu acıttım ( top çok sertmiş Very Happy ) Razz O da topu kurtarcam diye düştü Very Happy Şanssız ikili olduk resmen Very Happy

elpis

Mesaj Cuma Haz. 17, 2011 1:46 pm tarafından elpis

darısı bizim başımıza Very Happy Very Happy